HAKKIMIZDA

YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş. A GRUP Bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslar arası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Bu faaliyetlerin yanı sıra, profesyonel olarak Pazar araştırma ve geliştirme, temsil hizmetleri, ithalat ve ihracat hizmetleri de vermeyi planlamaktadır.

BİZ KİMİZ

A GRUP’un kırk yılı aşkın imalat deneyimini arkasına alan YMB, ülkemize ve sanayi sektörlerine katma değer yaratacak ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlamasında aktif rol oynayarak ülke ekonomisine yeni marka ve değerler katmayı hedeflemektedir.

Tuzla Istanbul Anadolu Yakası Organize Snayi Bölgesi’nde araştırma ve çalışmalarına başlayan firma, ivedilikle, otomasyon alanında ilk distribütörlük anlaşmasını imzalamıştır. Aynı zamanda, otomotiv ve beyaz eşya sektöründe köklü bir prestije sahip A GRUP firmalarının kabiliyetlerine destek verecek ve iş alanlarını geliştirecek optimum fırsatlar için tedarikçi ve müşteri geliştirme çalışmaları da yapmaktadır.

Grup firmalarının başlıca kabiliyetleri şunlardır: Plastik Enjeksiyon, Şişirme, Ekstrüzyon, Manüel ve Otomatik Boyama, Serigrafi, Metal Enjeksiyon ve İşleme, Klima Eşanjör İmalatı, Kalıp Tasarım ve İmalatı, Otomasyon ve Prototip Tasarım ve İmalatı, Ar-Ge ve Ür-Ge projeleri geliştirme. Sadece grup firmalarının kabiliyetleri ya da markaları değil, grup dışı firmalar için de profesyonel olarak bu hizmetleri verebilecek yapıdadır.

Bu doğrultuda, YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş. geleceğe güvenle bakmakta ve tüm paydaşlarını, katma değer katacağı birer iş ve proje ortağı olarak görmektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli Ürün ve Memnun Müşteri ile Firma Prestijini Sürekli Artırmak, Uluslararası Faaliyetlerde Ülkemizi En İyi Şekilde Temsil Etmek, Ülkemize Yenilikçi İş Fırsatları Getirerek Direkt ve Dolaylı İstihdamı Geliştirmek, İnovatif Uygulamalarla Başarıya Odaklanmış, Verimli İş Geliştirme, Müşteriler için Pazar ve Cirolarını Geliştirmede Başarılı bir Çözüm Ortağı Olmaktır.

MİSYONUMUZ

İç ve Dış Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliğini Sağlamak, Daha Kaliteliyi, Daha Az Maliyetle Temin Etmek, İnsana ve Çevreye Değer Vermek , İç ve Dış Paydaşlar ile Sürekli, Etkin ve Pozitif İletişim Sağlamak, Ürün ve Hizmet Pazarlamasında Yenilikçi Uygulamalar Geliştirmektir.